Залишити відгук

 
 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Вашу адресу e-mail опубліковано не буде.
Ваш запис буде показаний тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
8 entries.
Аліна from Івано-Франківськ
Звернулася в дану компанію, щоб допомогти мамі і домовилася про прибирання в її квартирі. Все прибрано бездоганно, професійно, персонал приємний, доброзичливий. Як результат - чистота і радість мами)) Я дуже задоволена! Рекомендую!
Святослав from Івано-Франківськ
Все на відмінно!!! Квартира у 80м2 після ремонту завдяки роботі даної команди перетворилася в чисту оселю. Особливо вразив результат роботи у ванній кімнаті. Сміло можу рекомендувати всім друзям. Дана команда використовує провесійне обладнання та якісні засоби для миття і чистки. Також приємно, що є не тільки прийнятна ціна, але й класний сервіс. Дякую.
Наталя from Івано-Франківськ
Дівчатка молодці!!!! Професійно, швидко та за доступними цінами. Замовила прибирання після студентів квартирантів, які проживали на квартирі 3 роки, можете уявити, що там творилось це була не квартира, а гуртожиток. Після прибирання я квартиру не впізнала, подумала, що помилилась будинком 😄. Я задоволена людським ставлення дівчат та професійними якостями. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
Руслан
Тільки рекомендую, вже третій раз звертаюсь, все роблять вчасно та якісно. Попередня праця, це було шось, вже прогоняв, а вони все бачуть якісь плями) Євгенія молодець! Тарасика то я до Вас направив)
Яна from Івано-Франківськ
Як завжди після ремонтів у квартирі купа бруду. Та нікому не хочеться його прибирати))) 😂 От ми з чоловіком і вирішили🤔, що нам потрібна допомога! Знайшли в інтернеті цю чудо дівчину Женю, яка з радістю і в найкоротші терміни згодилась нам допомогти. Після їхнього візиту квартиру було не впізнати. Все дуже чисто, охайно прибрано, вікна виблискують, кухня, яка мала бути білосніжною - такою і виявилась! 🤗 Рекомендую дану компанію усім!!!! Звертайтесь і ви не пожалкуєте!!!😉
Володимир from Івано-Франківськ
Після всіх намагань боротися з нашими майстрами залишати після себе більш менш чистими приміщення від усіх видів матеріалу,ми не сподівалися що залишилися люди з таким відповідальним ставленням до своєї роботи,виконати в короткий термін такий об'єм робіт нам здавалося це неможливо,а стосовно вікон і плитки це просто чудо,ми з дружиною вдячні компанії та особисто дівчатам за роботу та ставлення до клієнтів,нам не буде соромно Вас рекомендувати своїм знайомим ,ще раз дякуємо!!!
Юлія from Івано - франківськ
Перебуваючи на 9 місяці вагітності я вже просто фізично не могла навести чистоту у домі ..... Але як і всі відповідальні мами я змушена була принести своє маля у ідеально чисте гніздечко ) в цьому мені допомогли дівчата з цієї клінінгової компанії ... Робота виконана на всі 100 % ви ж знаєте які вагітні жінки вередливі , все було зроблено так як я цього бажала ! Усім рекомендую , швидко , якісно , відповідально !
Юлія from Івано-франківськ
Я не можу не написати вам слова вдячності за якісно проведену роботу!!!що стосується чистоти в домі, то я дуже дотошна і чесно сумнівалась, чи хтось зможе виконати роботи так як мені б того хотілось,але Ви ЗМОГЛИ!!! Дівчата ви Чудо!недивлячись на нетривіальну задачу яку я вам поставила все було виконаному на вищому рівні!компанія відносно нова для мене,але я вражена вашому продуманому менеджменту, професійному ставленню до клієнтів та якісному виконанню робіт!! Однозначно рекомендуватиму вас усім!