Що робили 0
Прибирання в Тисмениці

Клінінгова компанія з Івано-Франківська, надає послуги з прибирання в Тисмениці, а також Тисменицькому районі Івано-Франківської області. Запорука успіху нашої дружної команди – якість! Про що свідчить багаторічна робота з широкою базою задоволених клієнтів.
У перелік сервісу з прибирання входить:
– миття вікон, вітрин, дзеркальних поверхонь, рекламних щитів;
– прибирання квартир, приватних будинків, котеджів, готелів, ресторанів, барів, кафе, магазинів, розважальних клубів, лазень, басейнів, купелей, spa салонів, банкетних залів, офісу;
– після ремонту, квартирантів, вечірки, свята;
– поверхнева прибирання, наведення порядку, генеральне прибирання;
– вимивання ванній, плити, санвузла, унітазу, плитки, кухні, душової кабіни, холодильника, комори, спальні, сходи, вітальні, дитячій, коридору, сходового майданчика;
– якісне прибирання у дворі, дитячих майданчиків, площ після торжества, прибудинкових територій;
– вивезення сміття, будівельного, побутового;
– на разової і постійній основі, робота за графіком;
– хімчистка і чищення меблів, килимів, ковроліну, килимового покриття, дивана, офісних меблів, матраца, шкіряних меблів, на дому.

Ми не боїмося ніякої роботи. Підкорюємо висотні будинки, беремося за будь-які види забруднення, команда боротьби за чистоту.

клінінг Тисмениця

Нам важлива пунктуальність, так як цінуємо час клієнтів, а також своїм. Відкладаємо інші замовлення на наступний день, якщо розуміємо, що доведеться затриматися, щоб виконати прибирання для задоволення.

миття вікон в Тисмениці

Цікавий сам процес, тому що любимо свою роботу, і кожне замовлення, новий творчий підхід.

послуги з прибирання в Тисмениці

Любимо свою роботу, любимо коли Ви мило посміхаєтеся, коли дивитеся на нашу працю, любимо коли знову до нас звертаєтеся через час, або телефонують Ваші друзі, за рекомендацією. Ми до цього прагнемо стільки років.

прибирання Тисмениця

Саме прибирання в Тисмениці та Тисменицькому районі, відбувається по домовленості, у зручний для Вас час. Можливий виїзд в наступні населенні пункти: Узин Одаї Бзів Клузів Погоня Угринів Нова Липівка Загвіздя Студинець Стебник Чукалівка Колодіївка Ямниця Милування Стриганці Тисмениця Підпечери Рошнів Старий Лисець Старі Кривотули Побережжя Нові Кривотули Черніїв Драгомирчани Посіч Терновиця Підлужжя Козина Радча Єзупіль Клубівці Тязів Рибне Добровляни Чорнолізці Пшеничники