Що робили 0
Прибирання в Рожнятові

Клінінгова компанія з Івано-Франківська, надає послуги з прибирання в Рожнятові, а також Рожнятівському районі Івано-Франківської області. Запорука успіху нашої дружної команди – якість! Про що свідчить багаторічна робота з широкою базою задоволених клієнтів.
У перелік сервісу з прибирання входить:
– миття вікон, вітрин, дзеркальних поверхонь, рекламних щитів;
– прибирання квартир, приватних будинків, котеджів, готелів, ресторанів, барів, кафе, магазинів, розважальних клубів, лазень, басейнів, купелей, spa салонів, банкетних залів, офісу;
– після ремонту, квартирантів, вечірки, свята;
– поверхнева прибирання, наведення порядку, генеральне прибирання;
– вимивання ванній, плити, санвузла, унітазу, плитки, кухні, душової кабіни, холодильника, комори, спальні, сходи, вітальні, дитячій, коридору, сходового майданчика;
– якісне прибирання у дворі, дитячих майданчиків, площ після торжества, прибудинкових територій;
– вивезення сміття, будівельного, побутового;
– на разової і постійній основі, робота за графіком;
– хімчистка і чищення меблів, килимів, ковроліну, килимового покриття, дивана, офісних меблів, матраца, шкіряних меблів, на дому.

Ми не боїмося ніякої роботи. Підкорюємо висотні будинки, беремося за будь-які види забруднення, команда боротьби за чистоту.

Послуги прибирання Рожнятове Прибирання будинку Рожнятове

Нам важлива пунктуальність, так як цінуємо час клієнтів, а також своїм. Відкладаємо інші замовлення на наступний день, якщо розуміємо, що доведеться затриматися, щоб виконати прибирання для задоволення.

Прибирання в Рожнятівському районі Прибирання після ремонту Рожнятове Прибирання квартир Рожнятове

Цікавий сам процес, тому що любимо свою роботу, і кожне замовлення, новий творчий підхід.

клінінг Рожнятов Прибирання Рожнятівський район

Любимо свою роботу, любимо, коли Ви мило посміхаєтеся, коли дивитеся на нашу працю, любимо, коли знову до нас звертаєтеся через час, або телефонують Ваші друзі, за рекомендацією. Ми до цього прагнемо стільки років.

Помити вікна Рожнятове

Сама прибирання в Рожнятові і Рожнятівському районі, відбувається по заздалегідь домовленості, у зручний для Вас час. Можливий виїзд в наступні населенні пункти: Лецівка Рoшняте Ясеновець Бабський Камінь Лоп’янка Слобода-Небілівська Кузьмінець Небілів Луги Цінева Крива Закерничне Підсухі Креховічі Сливки Верхній Струтинь Осмолода Погорілець Черепіна Лази Перегінське Липовиця Князівське Петранка Погар Слобода-Рівнянська Нижній Струтинь Ріпне Рожнятів Ловаги Дубшари Ясень Брошнів- Облога Сварічів Ілемня Грабів Гриньків Дуба Брошнів Берлоги Топільське