Що робили 0
Прибирання в Калуші

Клінінгова компанія з Івано-Франківська, надає послуги з прибирання в Калуші, а також Калуському районі Івано-Франківської області. Запорука успіху нашої дружної команди – якість! Про що свідчить багаторічна робота з широкою базою задоволених клієнтів.
У перелік сервісу з прибирання входить:
– миття вікон, вітрин, дзеркальних поверхонь, рекламних щитів;
– прибирання квартир, приватних будинків, котеджів, готелів, ресторанів, барів, кафе, магазинів, розважальних клубів, лазень, басейнів, купелей, spa салонів, банкетних залів, офісу;
– після ремонту, квартирантів, вечірки, свята;
– поверхнева прибирання, наведення порядку, генеральне прибирання;
– вимивання ванній, плити, санвузла, унітазу, плитки, кухні, душової кабіни, холодильника, комори, спальні, сходи, вітальні, дитячій, коридору, сходового майданчика;
– якісне прибирання у дворі, дитячих майданчиків;
– вивезення сміття, будівельного, побутового;
– на разової і постійній основі, робота за графіком;
Послуги прибирання Калуш

Ми не боїмося ніякої роботи. Підкорюємо висотні будинки, беремося за будь-які види забруднення, команда боротьби за чистоту.

Миття вікон в Калуському районі

Клінінг Калуш

Миття вікон в Калуші

Нам важлива пунктуальність, так як цінуємо час клієнтів, а також свій. Відкладаємо інші замовлення на наступний день, якщо розуміємо, що доведеться затриматися, щоб виконати прибирання для задоволення.

Прибирання в Калуському районі

Цікавий сам процес, тому що любимо свою роботу, і кожне замовлення, новий творчий підхід.

Прибирання в Калуші

Любимо свою роботу, любимо, коли Ви мило посміхаєтеся, коли дивитеся на нашу працю, любимо, коли знову до нас звертаєтеся через час, або телефонують Ваші друзі, за рекомендацією. Ми до цього прагнемо стільки років.

Прибирання квартир Калуш

Саме прибирання в Калуші і Калуському районі, відбувається по  домовленості, у зручний для Вас час. Можливий виїзд в наступні населенні пункти:
Середній Угринів Кадобна Станькова Тужилів Негівці Ріп’янка Сівка-Войнілівська Гуменів Збора Підмихайля Довпотів Кудлатівка Завій Бзів Середній Бабин Вістова Студінка Довгий Войнілів перекіс Яворівка Завадка Павліківка Бабин Зарічний Томашівці Войнілів Сівка-Калуська Цвітова Новиця Довжка Іванкова Голинь Калуш Пійло Мошківці Мислів Старий Угринів Перевозець Верхня Довге -Калуське Кулинка Вилки Болохів