Що робили 0
Прибирання в Городенці

Клінінгова компанія з Івано-Франківська, надає послуги з прибирання в Городенці, а також Городенківському районі Івано-Франківської області. Запорука успіху нашої дружної команди – якість! Про що свідчить багаторічна робота з широкою базою задоволених клієнтів.
У перелік сервісу з прибирання входить:
– миття вікон, вітрин, дзеркальних поверхонь, рекламних щитів;
– прибирання квартир, приватних будинків, котеджів, готелів, ресторанів, барів, кафе, магазинів, розважальних клубів, лазень, басейнів, купелей, spa салонів, банкетних залів, офісу;
– після ремонту, квартирантів, вечірки, свята;
– поверхнева прибирання, наведення порядку, генеральне прибирання;
– вимивання ванній, плити, санвузла, унітазу, плитки, кухні, душової кабіни, холодильника, комори, спальні, сходи, вітальні, дитячій, коридору, сходового майданчика;
– якісне прибирання у дворі, дитячих майданчиків, площ після торжества, прибудинкових територій;
– вивезення сміття, будівельного, побутового;
– на разової і постійній основі, робота за графіком;
– хімчистка і чищення меблів, килимів, ковроліну, килимового покриття, дивана, офісних меблів, матраца, шкіряних меблів, на дому.

Клінінг Городенка Миття вікон Городенка

Ми не боїмося ніякої роботи. Підкорюємо висотні будинки, беремося за будь-які види забруднення, команда боротьби за чистоту.

Прибирання квартир в Городенківському районі Генеральне прибирання Городенка Прибирання після ремонту Городенка

Нам важлива пунктуальність, так як цінуємо час клієнтів, а також своїм. Відкладаємо інші замовлення на наступний день, якщо розуміємо, що доведеться затриматися, щоб виконати прибирання для задоволення.

Прибирання будинку Городенківський район

Цікавий сам процес, тому що любимо свою роботу, і кожне замовлення, новий творчий підхід.

Послуги клінінгу Гроденковскій район прибиральниці Городенка Послуги прибирання в Городенці

Любимо свою роботу, любимо, коли Ви мило посміхаєтеся, коли дивитеся на нашу працю, любимо, коли знову до нас звертаєтеся через час, або телефонують Ваші друзі, за рекомендацією. Ми до цього прагнемо стільки років.

Миття підлоги Городенка Помити вікна в Городенці

Саме прибирання в Городенці та Городенківському районі, відбувається по заздалегідь домовленості, у зручний для Вас час. Можливий виїзд в наступні населенні пункти: Котіківка Копачінці Слобідка Чортовець Прикмище Рогиня Уніж Пробабин Ясенів-Пільній Городниця Колінкі Глушків Дубка Передівання Тішківці Корнів Олієво-Корнів Топорівці Воронів (Незвисько) Семаківці Незвисько Далешове Раковець Олієво-Королівка Хмелева Сороки Вербівці Поточище Серафінці Городенка Хвалибога Михальче Кунісівці Острівець Чернелиця