Що робили 0
Прибирання в Долині

Клінінгова компанія з Івано-Франківська, надає послуги з прибирання в Долині, а також Долинському районі Івано-Франківської області. Запорука успіху нашої дружної команди – якість! Про що свідчить багаторічна робота з широкою базою задоволених клієнтів.
У перелік сервісу з прибирання входить:
– миття вікон, вітрин, дзеркальних поверхонь, рекламних щитів;
– прибирання квартир, приватних будинків, котеджів, готелів, ресторанів, барів, кафе, магазинів, розважальних клубів, лазень, басейнів, купелей, spa салонів, банкетних залів, офісу;
– після ремонту, квартирантів, вечірки, свята;
– поверхнева прибирання, наведення порядку, генеральне прибирання;
– вимивання ванній, плити, санвузла, унітазу, плитки, кухні, душової кабіни, холодильника, комори, спальні, сходи, вітальні, дитячій, коридору, сходового майданчика;
– якісне прибирання у дворі, дитячих майданчиків, площ після торжества, прибудинкових територій;
– вивезення сміття, будівельного, побутового;
– на разової і постійній основі, робота за графіком,
– хімчистка і чищення меблів, килимів, ковроліну, килимового покриття, дивана, офісних меблів, матраца, шкіряних меблів, на дому.

Прибирання після ремонту Долинський район

Ми не боїмося ніякої роботи. Підкорюємо висотні будинки, беремося за будь-які види забруднення, команда боротьби за чистоту.

Прибирання квартир Долина

Нам важлива пунктуальність, так як цінуємо час клієнтів, а також своїм. Відкладаємо інші замовлення на наступний день, якщо розуміємо, що доведеться затриматися, щоб виконати прибирання для задоволення.

Прибирання в Долинському районі

Цікавий сам процес, тому що любимо свою роботу, і кожне замовлення, новий творчий підхід.

Прибирання будинку Долина

Любимо свою роботу, любимо, коли Ви мило посміхаєтеся, коли дивитеся на нашу працю, любимо, коли знову до нас звертаєтеся через час, або телефонують Ваші друзі, за рекомендацією. Ми до цього прагнемо стільки років.

Клінінг Долина

Сама прибирання в Долині та Долинському районі, відбувається по заздалегідь домовленості, у зручний для Вас час. Можливий виїзд в наступні населенні пункти: Тяпче Липа Слобода Болехівська Слобода Долинська Мислівка Мала Тур я Гериня Ангелівка Бзів Раків Сенечів Розточкі Белеїв Велика Тур я Гошів Новошин Витвиця Новачка Якубів Лолин Новий Мізунь Старий Мізунь Церкoвна Надіїв Паціків Рахиня Вігодівка Кропивник Княжолука Солуків Вишків Оболоння