Що робили 0
Прибирання ремонту Івано-Франківськ

Хтось облагороджує житло, оновлюючи застарілі стіни, роблячи красиво і приємно, а ми приносимо в будинок чистоту і затишок. Мали прибирати після ремонту. Івано-Франківськ, моє місто улюблене, чекав нашу роботу і він кликав до себе в вигляді нашого клієнта. Ми домовилися про зручний час і кинулися на змагання проти бруду.
Здавалося б, звична квартира після ремонту, де необхідно навести порядок. Але в кожному будинку, є своя родзинка, якась особливість. Так було і тут. Все було в дрібних бризках, після ремонтної бригади. Ремонт зроблений добре, і як завжди, нам потрібно було знищити сліди від нього:
– помити вікна, щоб сонце вільно впускало свої промені;
– очистити вертикальні поверхні;
– залізти в найпотаємніші місця, куди могли потрапити бризки будівельних сумішей;
– відполірувати підлогу.
Засукавши рукава, крикнувши бойовий клич, озброївшись ганчірками і миючими засобами, ми кинулися на прибирання після ремонту. Почали наступ з вікон, їх було кілька. Підвіконня мало не вигиналися під вагою пилу. Звільнили і їх від цього тягаря.

помити підвіконня

помити вікна

Клінінг після ремонту

На просторому балконі, панував післяремонтний хаос. Через деякий час, на нього стало приємно заходити, не боячись забруднитися.

Балкон після ремонту прибирання

Помити балкон після ремонту

Вимити балкон після ремонту

А ось ті самі потаємні місця. Від нас не сховатися, не сховатися, будь-який бруд приберемо.

помити батареї

Вимивання після ремонту

Залишалося помити підлогу після ремонту. Робота наближалася до завершення, злегка втомлені, але з завзяттям взялися чистити плитку від будівельних залишків.

Помити підлогу після ремонту

Все заблищало і засяяло теплотою і затишком. Прибирання ремонту в Івано-Франківську було завершено. Не забувши зібрати свої допоміжні інструменти для битви з брудом, поїхали по домівках, щоб завтра знову повернуться в бій. Люблю свою роботу!