Що робили 0
Прибирання магазинів Івано-Франківськ

Коли клієнтові приємно зайти за покупкою – він її зробить. Щоденне прибирання магазинів в Івано-Франківську – у нас є і така послуга. Це добре, але періодично необхідно проводити генеральне.
– Вимити вітрини;
– Прибрати сліди пилу з вулиці в найбільш недоступних місцях;
– Довести до абсолютної прозорості вікна;
– Відполірувати блискучі поверхні.
Все це нам потрібно було зробити в магазині одягу Papaya. Мінімальних розмірів бутик одягу, хоч у нас траплялися роботи зі значно більшими обсягами. Але магазинчик затишний, в вдалому місці, а після зими і сльоти, треба було його привести в порядок. Почали ми з вітрин.
Миття вітрин Івано-Франківськ
Перед тим, як фотографувати стан до збирання, що належить зробити, і після, я отримую дозвіл у господаря, чи директора. Будь це заклад, магазин, квартира, ресторан, та що завгодно. Цього разу, на фото середини магазину згоди не отримала. Припускаю, що це пов’язано зі специфікою бізнесу: розташування товару, торгові марки, ціноутворення. Але частина роботи зсередини зняла і було дано добро.
Миття вітрин в магазині
Решта вже були тільки зовні:
Прибирання в магазині
Клінінг магазинів
За кілька годин все заблищало чистотою. Прибирання магазину Івано-Франківська була завершена, поки збирали наші речі, зайшли перші покупці. Люблю свою роботу!