Що робили 0
Послуги з прибирання квартири

Ми всі стали занадто зайняті, в цьому світі мінливих технологій. Часом, в суєті забуваємо про чистоту будинку. Щоб заощадити час для більш важливих справ, ми надаємо послуги з прибирання квартири, не тільки в Івано-Франківську, а й по області. А якщо побажаєте, то і в інших містах нашої величезної і дружної країни.
Наша клінінгова компанія допоможе:
– прибрати пил з важкодоступних місць;
– відмити вікна і дзеркальні поверхні;
– провести генеральне прибирання в квартирі і будинку;
– очистити килимові покриття;
– відполірувати меблі;
– усунути сліди ремонту;
– і багато що інше, пов’язане з чистотою після нашої роботи.

В цей день, нас знову чекали вікна. Нова квартира, затишна, світла, після забудовників зробили ремонт, ну і звичайно повний бардак після тих, хто робили ремонт. Нас завжди вражає те, що було до, і особливо радує, що виходить після. Взявши в руки наших помічників: миючі засоби, ганчірки, щітки, підставки … Схопилися за справу і почали нерівну битву з брудом.

Помити вікна в квартирі

Величезні вікна нас чекали в кутку просторого залу. Напевно найважче було в прибиранні квартири на цей раз. Звичайно ж впоралися.

Помити великі вікна

Підвіконня були в жалюгідному стані, впоралися і з ними.

помити підвіконня

Залишалося вікно у двір:

Помити вікна у дворі

І завершальна стадія збирання, це був вид на поки ще пустир. Напевно, скоро там буде ще один будинок, і ми обов’язково сюди повернемося.

Прибирання вікон в квартирі

І ось, через кілька годин, послуги з прибирання в квартирі Івано-Франківська, підійшли до завершення. Було вже темно, а відблиск від яскравих лампочок підкреслював нашу працю. Задоволений господар оглянув своє майбутнє житло, приємно посміхнувся і допоміг віднести наші клінінгові приналежності до машини. Їхали додому жартома, легка втома не змогла зіпсувати настрій. Люблю свою роботу!