Що робили 0
Послуги з прибирання будинку

Рідний дім, обитель тепла, наша фортеця, наш затишок. Як приємно в нього повернуться після важкого робочого дня, або тривалої прогулянки. Ми часто хочемо відволіктися від сірих буднів, і закритися в улюбленому гніздечку. А коли там чисто, але катастрофічно не вистачає сил і часу навести порядки? На допомогу приходимо ми, надаючи послуги з прибирання будинку в Івано-Франківську і області. Зробимо за Вас рутину, впораємося з будь поставленим завданням.
Нам важко і цікаво відразу. Любимо те, чим займаємося і добре знаємо свою роботу. З чим тільки не стикалися:
– прибирання квартир після квартиронаймачів, ремонту, вечірки;
– наведення порядку в котеджах, заміських будинках, перед в’їздом мешканців;
– передпродажна підготовка об’єктів нерухомості;
– генеральне прибирання в ресторанах, барах, кафе, ресторанах, перед відкриттям, або ж за графіком;
– склади, виробництва, і навіть був великий завод, де необхідно було навести чистоту;
– про вікна взагалі мовчу, хвора тема, напевно, для всіх, а справлялися і з цим, навіть з обмальованими фарбою з балончиків офісні приміщення;
– вивіски, вітрини, фасади …
Так вже все і не згадаєш. Кому цікаво, шукайте на сайті, досвіду достатньо.
Сьогодні, в поле нашої атаки на бруд, потрапив ще один будинок, в який після ремонту завезли нові меблі. Необхідно було все підготувати до в’їзду мешканців. Прибрати гілочки, постелити листочки, облаштувати затишок, щоб було приємно і не хотілося залишати гніздечко ніколи. Засукавши рукава, одразу взялися за спальню. Вимили підлогу, забрали пил з оригінальною двоспальному ліжку, тепер можна застелити все постіллю і з розгону потонути в ній на кілька годин. На собі не перевіряла, залишила задоволення господарям.

Прибирання в спальні

Звичайно, не обійшли стороною вікно, підвіконня, ну і звичайно ж батареї, щоб зігрівали будинок.

помити батареї

Простора вітальня кімната зустріла нас повним бардаком. Не довго їй залишалося перебувати в такому вигляді. І незабаром, вона перетворилася до невпізнання.

Прибирання в вітальні Прибирання у вітальні Івано-Франківськ

Ах яка прекрасна кухня нас би зустріла, якщо була б чистою спочатку. Ми домоглися цього. Унікальне рішення, не могли намилуватися як вона стала блищати і сяяти від щастя разом з нами.

Прибирання на кухні

Прибирання на кухні Івано-Франківськ

Наші послуги, часом здаються не значущими, а ось коли прибирання будинку завершується, наші клієнти розпливаються в широкій посмішці мимоволі. Від цього, стаємо задоволеними і ми. Люблю свою роботу, аж цікаво, що нас чекає завтра …