Що робили 0
Миття вікон після ремонту

Якщо втомив ремонт, не переживайте, він рано чи пізно закінчується. Але потім починається наступна стадія -це миття вікон після ремонту, не менше втомлива процедура. Хто стежить за моїми розповідями, знає, що працюю в місті Івано-Франківськ, ну і по області звичайно. На цей раз, попереду була томлива процедура в рідному місті, хоча насправді, було цікаво.
Помилка будівельників полягала в тому, що необхідно було закрити плівкою вікна. Але це не було зроблено. Ну як сталося, так і сталося, треба виправляти ситуацію. На початку навіть було трохи страшно. На стеклах нас чекали:
– сліди від розчину;

-сліди від штукатурки;
– сила-силенна будівельного пилу;
– сліди рук, і навіть ніг, не знаю, що там творилося;
– хтось промазав пензликом, коли фарбував батарею і полетіла фарба на віконну поверхню.
Сказати, що це був кошмар, це промовчати. Але ми дали слово, що впораємося, тому взялися за роботу, яка, здавалося б, не закінчиться ніколи. Але труднощі і є нашим основним завданням.
Хтось вирішує фінансові проблеми, хтось перевезеннями займається, є ті, хто любить продавати. А ми, приносимо чистоту в будинок і це є наше завдання. Перше вікно пролило промені світла в приміщення і вже стало веселіше, хоч і піддавалося довго.

Вікна після ремонту

Брудні вікна після ремонту

Ми рухалися далі, крок за кроком. Є історія, коли виїхала команда на автомобілі перетнути пустелю. Безкраї кілометри порожнечі і повної відсутності цивілізації, але їхати було треба. На горизонті, були спеціально встановлені бочки, на які мандрівник і орієнтується, щоб не збитися з шляху. І коли здається, що цей шлях подолати неможливо, просто рухаєшся від бочки до бочки, і шлях сам скорочується, методом розбиття довгої дороги на ряд коротких. Так само зробили і ми, так як думали, що цю віконну пустелю після ремонту, подолати неможливо. Ми рухалися від вікна до вікна, йшли крок за кроком, і шлях вже здавався не таким вже й складним.

Чисті вікна після ремонту

помити вікно

Бруд огортав скло з усіх боків. Здавалося, що напала на все що можливо, а ми вперто боролися і продовжували мити. Було важко, а ми продовжували цей складний шлях.

Помити вікно після ремонту

Помити вікно зовні

Пройшла не одна година, коли ми змогли зітхнути з полегшенням. Сиділи, переводячи дух, з величезним полегшенням і раділи як діти, що миття вікон після ремонту завершилася. Провівши по лобі рукою, раптово відчула піт, чого не помічала до цього, але була задоволена більш ніж будь-коли, цю перемогу ми здобули в черговий раз. Як я люблю свою роботу!