Що робили 0
Прибирання будинку Івано-Франківськ

Наскільки важлива для людини чистота? Якщо читаєте ці рядки, то Ви хочете цього, але іноді, не вистачає часу, і прибирання будинку лягає на наші плечі. Івано-Франківськ – місто, до якого мене тягне, і хочеться жити в ньому. Я його люблю, і всім серцем хочу, щоб він став чистішим і світлішим.
Щоб здійснити свою мрію, хай не настільки значиму, як у кого небудь, але це моя мрія, і до неї йшла, організувала клінінгову компанію. Прибирання всіх можливих приміщень, як зовні, так і всередині. Прагнула, крокувала, долала перешкоди. Перешкоди залишалися позаду, коли у тебе є справжнє завзяття. Допомагали і допомагають друзі, за що їм кажу спасибі. Чи не зупиняюся на досягнутому, йду далі. З досягненням мети, виростає наступна, і рухаєшся до неї по-новому.
Здавалося б, що складного в прибиранні будинку? Насправді, забирає багато сил і часу. Нашим друзям, клієнтами їх назвати не можу, потрібна допомога. Саме тому ми до них приходимо і допомагаємо. Так, це за гроші, але ж і я, коли до них звертаюся за допомогою, їм оплачую їх послугу …
Давайте ближче до справи, або які складові входять по прибиранню будинків:
– це квартири, дачі, особняки, котеджі, готелі, ресторани, бари, склади, виробництва, магазини, що тільки не було в нашій практиці;
– прибирання стандартне, генеральне (хоча у нас вона завжди проходить як генеральне), окремі елементи (кімнати, меблі, вікна, балкони, фасади, торговельні вітрини, вивіски), дезінфекція, навіть доводиться підніматися на крані;
– чищення, полірування, натирання, продовжувати можна до безкінечності.
Обожнюю свою команду, з нею приємно працювати. Ми разом проходимо будь-які випробування і дійсно разом. Звичайно, іноді бувають розбіжності, напевно, це є у всіх, а насправді, залишаємося завжди разом!
Один зі складних робіт, які хотілося б згадати, це саме той будинок. Хтось хотів бігти, закривши очі. Але зібрала всіх до купи, і ми приступили. Адже якщо взялися, треба довести справу до кінця.
Будинок був старим, запущеним. Здавалося, що порядок навести там, неможливо ніколи, і прибирання не закінчиться. Ми приступили, і почали з полірування меблів. Меблі стара, але зовнішній вигляд змінився через деякий час.

полірування меблів

Кухня теж вимагала нашої участі, дівчата працювали в поті чола і результат не змусив себе довго чекати.

полірування кухні

вимити кухню

помити кухню

Складно виявилося з дверима. Запущені, але що ж встоїть перед нами. Вони швидко здалися, і стали набагато чистіше і приємніше.

помити двері

І тут ми дісталися до найважчих елементів, про які згадувала на самому початку. Це була старовинна піч. Дуже важко. Енергії витратили безліч на помити її, і щоб вона хоч трохи заблищаа. Ми намагалися, чесно, зробили максимум що могли.

помити стіл

Помити стіл для телевізора

Килим, після цього, здався казкою.

почистити килим

Але потім, нас чекла шафа.

помити шафу

І дійшли до найскладнішого. Колись блискуча, але тоді, щось в темряві. Але як були здивовані, що ховалося під шаром гару і накипу. Помити грубку, було найскладніше, напевно, на той період наших всіх робіт. Це варто того задоволення від результату.

помити камін

помити грубку

вимити камін

вимити грубку

Вичавлені, знесилені, але задоволені. Господар сильно був здивований, і нам від цього було дуже приємно. Прибирання будинку в Івано-Франківську підійшла до логічного завершення. Ми сіли в машину, зітхнули, повернула ключ, і ми помчали на заслужений відпочинок, після цього важкого, але щасливого дня. Що нас чекає завтра, я не знаю … Люблю свою роботу!