Що робили 0
Прибирання будинку після ремонту

У світі існує безліч чудових будівель, вони ваблять своєю красою і величчю. Вони не тільки красиві зовні, але і всередині. Мені завжди подобається прибирання будинку після ремонту в Івано-Франківську, тому що, коли потрапляєш всередину, все виглядає жахливо. Але через деякий час, приклавши зусилля спільно з моєю командою, відкривається все велич з’єднання затишку, світла і тепла.
Так було і в цьому будинку. Приїхавши, перед нами відкрився такий собі міні палац. Замилуватися можна. Але потрапивши всередину, все в пилу, фарбі, ну звичайний хаос після ремонтної бригади. Роботи було завались. Хотілося дуже забігти на перед, і побачити, як все почне блищати. Щоб дійти до такого моменту, необхідні зусилля, натхнення, час. Нам не терпілося побачити красу зсередини, і вислухавши фронт роботи, почали. Нам треба було:
– величезні і просторі вікна звільнити від ремонтного нальоту;
– очистити стіни і підлогу від слідів фарби і шпаклівки;
– з сірих сходів зробити сяючий підйом на верхній поверх;
– залізти в усі потаємні місця, де ховається бруд;
– відмити свіжо покладений кахель;
– довести до блиску сантехніку в санвузлах.
Почали ми з мийки вікон. Ох скільки ми їх перемили. Але кожні особливі по-своєму. Цей випадок нічим не відрізнявся. Величезні, в повний зріст, аж уявила себе вранці, стоячи перед ним з чашкою кави і милуючись сонячним світлом, приймаючи на себе промінчики тепла, як королева. Заворожує.

Вікна після ремонту помити Івано-Франківськ

На другому поверсі поменше, але відкривається чудовий вид.

Помити вікна на другому поверсі

Оригінальне рішення проектувальників будинку. Дуже стало цікаво, як все буде з меблями. Впевнена, що господарі нас ще раз покличуть до себе на допомогу, і я обов’язково потім все розповім.

Помити незвичайне вікно

Дівчата не відставали, і розбиралися з кахлем і натирали його до блиску. Дуже просторо, зручно.

Помити кахель після ремонту

Помити санвузол після ремонту

А ось і ті самі потаємні місця.

Помити пороги після ремонту

Це стіни після ремонту в будинку, заблищали, і трохи нам посміхнулися.

Помити стіни після ремонту

Поручні сходів, ось нарешті рятуємо вже вас від бруду. Скоро заблищить. Ми стримали свою обіцянку.

Помити піріла сходів після ремонту

Помити піріла після ремонту

І ось нарешті, що саме вразило в цій прибирання будинку після ремонту. Сходи, величезні красиві сходи, по яких буде спускатися та сама королева. Ми чекали її, відклали на самий кінець, так як тріумфом мало бути щось грандіозне. Для всіх відкрився чудовий і шикарний вид.

Помити сходи

Помити сходи після ремонту

Помити сходи Івано-Франківськ

Втомлені, але задоволені від побаченого, з світять очима від отриманого блаженства, ми таки дійшли до того моменту, коли прибирання будинку після ремонту була завершена. Івано-Франківськ став ще чистіше, а господарі задоволеними. Я поїхала розвозити дівчат по домівках відпочивати, в дорозі жартували, і навіть трохи поспівали разом, щоб відволіктися. Завтра нас чекають нові пригоди. Люблю свою роботу!